GHNATS
GHNATS
Grade Ranking Student Teacher
9th Girls   1st place
2nd place
2nd place
  Natelie Fonnesbeck
Laura Barbe
Natalie Holley
  Gwyn Ramos
Robin Cobb
Diana Stoerzbach
9th/10th Boys   1st place
2nd place
2nd place
3rd place
  Brett Baker
Nathaniel Thompson
Justin Brock
Caxton Petri
  Judy Boyter
Elise Thompson
Anne Heath-Welch
Nicole Gray
10th Girls   1st place
2nd place
3rd place
Hon. Mention
  Abigail Orr
Caroline Busselberg
Emily Holguin
Carolyn Orr
  Diana Stoerzbach
Rebecca Pyper Busselberg
Ann Heath-Welch
Diana Stoerzbach
11th Girls   1st place
2nd place
3rd place
  Sarah Holevinski
Kori Joye
Misty Birtcher
  Judy Boyter
Amanda Waites
Dr. Isabelle Ganz
11th Boys   1st place
2nd place
3rd place
  Matthew Pham
Thomas McCulloch
Ryan Willis
  Catherine Wafford
Dr. Paul Busselberg
Catherine Wafford
12th Girls   1st place
2nd place
3rd place
Hon. Mention
  Katarina Galagaza
Lisa Ellis
Lauren Lafferty
Katelyn Wheldon
  Catherine Wafford
Dr. Jason Lester
Nicole Kenley
Judy Boyter
12th Boys   1st place
1st place
2nd place
  Vinnie Mahal
Matt Roorda
Brandon Moore
  Dr. Jason Lester
Dr. Jason Lester
Dr. Jason Lester
Freshman Women   1st place
2nd place
3rd place
  Chalay Moore
Chelsee Jernigan
Bethany Goldson
  Dr. Isabelle Ganz
Dr. Serdar Ilban
Dr. Brady Knapp
Freshman Men   1st place
2nd place
3rd place
  Othello Edwards
Eric Gonzales
David Dalton
  Debra Greschner
Dr. Serdar Ilban
Dr. Serdar Ilban
Soph. Women   1st place
2nd place
3rd place
  Alexandra Summerour
Tayler Thibodeaux
Kristian Bautista
  Dr. Brady Knapp
Debra Greschner
Anne Heath-Welch
Soph. Men   1st place
2nd place
3rd place
  James Wilkinson
Keenen Kelley
Keith Trimble
  Anne Heath-Welch
Debra Greschner
Dr. Melissa Givens
Junior Women   1st place
2nd place
3rd place
  Maeli Gonzalez
Becky Armenta
Geralyn Harper
  Anne Heath-Welch
Kelley Van Slooten
Dr. Isabelle Ganz
Junior Men   1st place
2nd place
3rd place
  Dorian McCall
DeVante Shay
Christopher Martin
  Dr. Isabelle Ganz
Angela Pickering
Dr. Serdar Ilban
Senior Women   1st place
2nd place
3rd place
  Ebony Green
Sarah Santos
Meeka Opong
  Angela Pickering
Dr. Laurie Lester
Dr. Brady Knapp
Senior Men   1st place
2nd place
  Christian Mondragon
Levi Duncan
  Dr. Brady Knapp
Dr. Serdar Ilban
Graduate Division   1st place
2nd place
2nd place
  Kaci Timmons
Kortney Johnson
Marissa Sears
  Dr. Brady Knapp
Dr. Jason Lester
Dr. Brady Knapp
Beginning Adult   1st place
1st place
2nd place
  Shara Bradley
Megan Shedden
Alan Nava
  Dr. Melissa Givens
Frances Fenton
Dr. Paul Busselberg
Intermediate Adult   1st place
2nd place
3rd place
  Amy Bogan
Jennifer Mergele
Tania Mondragon
  Judy Boyter
Robin Cobb
Kisa Parker
Advanced Adult   1st place
2nd place
3rd place
  Cara McKinney
Christine Phares
Victor Becerril
  Angela Pickering
Angela Pickering
Dr. Serdar Ilban